Florbal SK liga 2017-2018 – dievčatá

Dievčenský florbalový tím v zložení Ivana Žilová, Nina Žilová, Marcela Babjáková, Martina Babjáková, Simona Králiková, Veronika Králiková, Sára Makóni, Katarína Stachová, Laura Hiadlovská, Miriam Ösziová, Petra Foltániová, Jasmíne Turčányová, Tamara Mesíková, Terézia Ilčíková úspešne reprezentoval našu školu v projekte Florbal SK Liga 2017-2018, ktorý sa konal pod záštitou nadácie TV JOJ. V rámci tohto projektu odohrali dievčatá dva turnaje 10.11.2017 a 19.1.2018 vo Zvolene. Po výborných výkonoch vo všetkých zápasoch skončili na peknom druhom mieste.

Výsledná tabuľka skupiny HRON WAU – DIEVČATÁ:

  1. ZŠ sv Dominika Savia Zvolen
  2. ZŠ Selce
  3. ZŠ Narnia, Banská Bystrica
  4. ZŠ Žiar nad Hronom

Výbornou hrou pokračovali aj na okresnom kole. Skupinovou fázou prešli bez prehry a do finále postúpili z prvého miesta. Vo finálovej časti obsadili druhé miesto, a tak postúpili do krajského kola, ktoré sa konalo 14.3.2018 v Detve. Tam v ťažkej konkurencii obsadili štvrté miesto, za čo si zaslúžia poďakovanie.