floorball SK LIGA – Fiľakovo

3.5.2018 sme sa zúčastnili finálového zápasu florbalovej súťaže, ktorý usporiadala NADÁCIA TV JOJfloorball SK LIGA 2017/2018“. Bol to finálový zápas v rámci banskobystrického kraja a naši žiaci si v ňom zmerali sily s chlapcami z Fiľakova. Hralo sa o krásny pohár, ktorý odovzdával moderátor TV JOJ a patrón tohto podujatia pán SARNOVSKÝ. Keďže zápas sa skončil výsledkom 2:9 v náš prospech, pohár prebral kapitán mužstva Jozef PATRÁŠ, samozrejme aj s možnosťou účasti vo finálovom turnaji, kde sa stretnú družstvá z celého Slovenska.

Chcem sa poďakovať chlapcom našej školy za výbornú reprezentáciu – Jojo Patráš, Karol Strečok, Kubo Rusko, Aďo  Blaško,  Matúš Kubina, Tomáš Ďurica, Adam Hlinka, Adam Škorec, Adam Murgaš, Marko Filipko, Kubo Chaban, Marek Patráš. Chlapci v celom turnaji sme neprehrali ani jeden zápas.

Ešte raz ďakujem a verím, že na poslednom turnaji (niekedy v auguste) budeme pokračovať v takejto výkonnosti.